Nowa marka już w Polsce. Węgrzy uruchomili pierwszą stację paliw mol

Data

Polska jest kolejnym krajem, w którym węgierska marka paliw MOL została uruchomiona. Węgrzy wybrali Polskę jako pierwszy kraj, w którym zaczęli swoją działalność, ponieważ jest to jeden z największych rynków Europy Środkowo-Wschodniej.

Historia marki MOL

MOL to węgierska marka paliw, która została założona w roku 1993. Marka szybko stała się jedną z największych firm paliwowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma ma sieć stacji paliw w ponad 20 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Stacja paliw MOL w Polsce

Stacja paliw MOL w Polsce została uruchomiona we wrześniu 2020 roku. Stacja znajduje się w mieście Kraków i jest pierwszą stacją MOL w Polsce. Stacja oferuje szeroki wybór paliw, w tym benzyny bezołowiowej 95 i 98, oleju napędowego i gazu LPG. Stacja oferuje również usługi motoryzacyjne, takie jak mycie samochodów, naprawy i przeglądy.

Korzyści dla klientów

Klienci stacji MOL mogą skorzystać z szerokiego wyboru paliw i usług motoryzacyjnych. Stacja oferuje również program lojalnościowy, dzięki któremu klienci mogą zbierać punkty podczas tankowania i wymieniać je na nagrody. Ponadto stacja oferuje specjalne promocje i oferty, dzięki którym klienci mogą zaoszczędzić pieniądze podczas tankowania.

Podsumowanie

Węgierska marka paliw MOL została uruchomiona w Polsce we wrześniu 2020 roku. Stacja oferuje szeroki wybór paliw i usług motoryzacyjnych, a także program lojalnościowy i specjalne promocje. Jest to doskonała okazja dla polskich kierowców do skorzystania z dobrej jakości paliw i usług motoryzacyjnych.

WiĘceJ
artykułów